Mezoterapia mikroigłowa

Zapisz się na newsletter
E-mail

Salon kosmetyczny ATA

Strona główna → Mezoterapia mikroigłowa

MEZOROLLER DMN
czyli mezoterapia mikroigłowa

 

Jak działa Mezoroller DMN

Działanie Mezorollera polega na technice mikronakłuwania skóry (DMN Dermal-Micro-Needling), które uruchamia w jej głebszych warstwach szereg naturalnych procesów regeneracyjnych. Uwalniane są czynniki wzrostu biorące udział w gojeniu ran i zwiększa się aktywność fibroblastów. Prowadzi to do intensywnej syntezy elementów strukturalnych skóry m.in. kolagenu i elastyny, co odmładza wygląd twarzy.

Mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa

Jednocześnie mikronakłuwanie wielokrotnie zwiększa przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach aplikowanych w czasie zabiegu. Daje to w rezultacie spektakularne efekty działania nieosiągalne przy tradycyjnym stosowaniu kosmetyków.

Technika mikronakłuwania jest podobna do znanego w medycynie estetycznej zabiegu mezoterapii.


Efekty zabiegów z użyciem Mezorollera DMN

Mikronakłuwanie to skuteczna technika odmładzania wyglądu i struktury skóry, udokumentowana w licznych badaniach naukowych. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny, łatwy w wykonaniu i krótki. Daje szybkie i spektakularne efekty:

Już po pierwszym zabiegu pojawia się uczucie, że skóra "pracuje". Jest lepiej napięta, gładsza i wygląda świeżo. Odpowiednia długość igieł zapewnia bezpieczeństwo w gabinecie kosmetycznym i nie powoduje naruszenia naczyń krwionośnych, przez co zaczerwienienie skóry po zabiegu szybko ustępuje.

Wskazania

Przeciwwskazania

Główne kierunki działania

Zastosowanie

Uwaga