Manicure japoński | Salon kosmetyczny ATA

Zapisz się na newsletter
E-mail

Salon kosmetyczny ATA

Manicure japoński

Chciałabyś odżywić swoje paznokcie i sprawić, by stały się zdrowe i błyszczące?

WSKAZANIA

Manicure japoński zalecany jest szczególnie osobom, których paznokcie są łamliwe, kruche, rozdwajające się lub mają nierówną- porowatą płytkę paznokciową. Do tego typu manicure używa się preparatów zawierających witaminy A+E, krzemionkę z morza japońskiego i pyłek pszczeli.

Manicure japoński

Manicure japoński

ZABIEG

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpiecza się ją wcierając puder, którego zadaniem jest uniemożliwienie spłukania składników zawartych w paście. Końcowym efektem tego zbiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodnie. Na tak przygotowaną płytkę paznokcia nie nakładamy już lakieru.

Manicure japoński

Manicure japoński

PRZECIWSKAZANIA

Manicure japoński nie może być wykonywany bezpośrednio po zdjęciu przedłużanych paznokci, nieistotne czy były to paznokcie akrylowe, czy żelowe. Po zdjęciu sztucznych paznokci wykonywanie manicure japońskiego nie będzie zbyt przyjemnym odczuciem, ponieważ płytka paznokciowa jest zbyt cienka.

By zobaczyć pozytywne efekty wzmacniające zabieg należy powtórzyć przynajmniej 3razy.

Manicure japoński to rewelacyjny zabieg ,który jest nowością na polskim rynku - zdobył już serca wielu kobiet na całym świecie.
SPRAWDDŹ GO I TY