Zapisz się na newsletter
E-mail

Salon kosmetyczny ATA

Strona główna → Eksfoliacja progresywna

TSUBOKI
masaż punktów młodości z aktywna pielęgnacją

 

ODMŁADZAJĄCE MASAŻE TWARZY

Masaż twarzy odpowiedni i regularnie wykonany może skutecznością działania konkurować z najlepszym kremem. Wygładza zmarszczki i poprawia kondycje skóry. Podnosi poziom elastyczności skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, ujędrnia. Pobudza krążenie krwi dzięki czemu otwierają się pory i do tkanek dociera większa ilość substancji odżywczych. Ma działanie wybitnie upiększające i relaksujące, antystresowe i uspokajające. Minimalizuje problemy z zasypianiem. W połączeniu z właściwą aktywną pielęgnacją potrafi zdziałać cuda.

Masaż TSUBOKI

Masaż TSUBOKI

TSUBOKI - MASAŻ PUNKTÓW MŁODOŚCI

Masaż na wyłącznej licencji brytyjskiej terapeutki Anne Parry, gwarantujący naturalny efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie.

TSUBOKI to kompleksowy masaż wielopoziomowy. Zewnętrznie daje wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz poprawę mikrokrążenia podskórnego. Na poziomie mięśni poprawia ich napięcie oraz możliwość kształtowania owalu twarzy. Na poziomie MERIDIANÓW przebiegających przez twarz daje efekt równowagi całego organizmu. Drenaż limfatyczny poprawia usuwanie toksyn i zbędnych produktów przemiany materii.

Takie połączenie wyrafinowanych technik powoduje potęgowanie efektów i charakteryzuje się unikatową skutecznością.

Masaż uzupełniony jest etapem indywidualnie dobranej aktywnej pielęgnacji.