Zapisz się na newsletter
E-mail

Salon kosmetyczny ATA

Strona główna → Eksfoliacja progresywna

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA - YONELLE MEDESTHETIC
nowatorska, w pełni bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda złuszczania skóry

 

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA

Eksfoliacja progresywnaTM nowatorska, w pełni bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda złuszczania skóry z narastającym z czasem efektem odnowy biologicznej. Zapewnia spektakularne efekty odmładzania wyglądu i struktury skóry dojrzałej (linia "D") oraz poprawy stanu skóry tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku (linia "T").

Eksfoliacja

Eksfoliacja progresywna

Preparaty do Eksfoliacji progresywnej "nie atakują" skóry całą zawartością wolnego kwasu w jednym momencie, tylko dawkują go powoli. Dzięki temu kwas działa dłużej, co zapewnia progresję efektów. Ponadto dostaje się on do skóry "spokojnie" i jest tolerowany dużo lepiej niż przy klasycznej aplikacji. Występuje mniejsze uczucie pieczenia, szczypania, gorąca oraz rzadziej pojawiają się skutki niepożądane, takie jak poparzenia i podrażnienia. Daje to możliwość zastosowania w preparatach wyższych stężeń wolnych, niezneutralizowanych kwasów, które tylko w tej postaci mają właściwości złuszczające.

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA LINIA "D" REFITO

Linia "D" REFITO

Zabiegi REFITO spektakularnie odmładzają strukturę i wygląd skóry dojrzałej, spłycają zmarszczki, przeciwdziałają procesom wiotczenia i innym objawom starzenia się. Eksfoliacja normalizuje spowolniony z wiekiem cykl odnowy komórkowej naskórka, rewelacyjnie odświeża i wygładza skórę, przyspiesza metabolizm, ujędrnia i uelastycznia. Nadaje cerze odświeżony, młodszy wygląd. Staje się ona zachwycająco gładka, rozjaśniona i zrewitalizowana.

Linia "D" REFITO - na bazie kwasu fitowego i czystego retinolu polecana jest do skóry wymagającej odmłodzenia - dojrzałej, zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej blasku i młodzieńczego kolorytu.

REFITO THERAPY

Kuracja młodości z efektem przeciwzmarszczkowym - polecana do skóry wymagającej głębokiej rewitalizacji, regeneracji i odmłodzenia. Złożona jest z 6-10 zabiegów w odstępie 7-10 dni. Ważną częścią kuracji jest codzienne stosowanie preparatów domowych, które przygotowują skórę do działania wysokich stężeń kwasów oraz zwiększają skuteczność zabiegów.

REFITO VITAL

Kuracja rewitalizująca do skóry z objawami starzenia się oraz zniszczonej np. słońcem, klimatyzacją czy niewłaściwą pielęgnacją. Składa się z sześciu zabiegów wykonywanych w odstępach tygodniowych. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry. W czasie kuracji wskazane jest stosowanie w domu profesjonalnych preparatów wspomagających jej efekty.

EKSFOLIACJA PROGRESYWNA LINIA "T" SHIKIMI

Linia "T" SHIKIMI

Zabiegi SHIKIMI pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Głęboko oczyszczają skórę i ograniczają powstawanie zaskórników. Wyrównują fakturę i koloryt skóry, wygładzają naskórek, redukują przebarwienia i blizny potrądzikowe. Regulują wydzielanie sebum, zmniejszając łojotok. Zapewniają doskonałą odnowę biologiczna naskórka, odświeżenie wyglądu skóry i normalizację procesów metabolicznych.

Linia "T" SHIKIMI - na bazie kwasu shikimowego i salicylowego polecana do cery tłustej i mieszanej, zanieczyszczonej z tendencją do trądziku, wyprysków, gródek i zaskórników.

SHIKIMI THERAPY

Kuracja polecana do skóry tłustej, trądzikowej, wymagającej silnego działania złuszczającego. Złożona jest z 6-10 zabiegów wykonywanych w odstępach 7-10 dni. Ważną częścią kuracji jest codzienne stosowanie preparatów domowych, które przygotowują skórę do zaaplikowania wysokich stężeń kwasów oraz zwiększają skuteczność zabiegów.

SHIKIMI NEWLOOK

Kuracja 6-zabiegowa polecana do cery mieszanej z przewagą tłustej. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry. Zabiegi wykonywane są w cyklu tygodniowym. W czasie kuracji zalecane jest stosowanie w domu profesjonalnych preparatów wspomagających jej efekty.